Categories
Kontaktujte nás

Yingfengyuan Industrial Group Limited

Pridať: No.159 FuZhou Road North, QingDao-266000, Čína

TEL: +0086-532-85986513

FAX: +0086-532-85988713

 

Stone spoločnosť:

MOB: +86-151-6606-2866

E-mail: sinoystone@aliyun.com

WEB: http://www.sinoystone.com

 

Chemical Company:

MOB: +86-18660259678

E-mail: yfychemical@yahoo.com

WEB: http://www.yingfengyuan.cn

News

Domov > správy > Obsah

Trend budúceho vývoja chloridu bárnatého v Číne

Celkové úvahy o budúcom vývoji priemyslu chloridu bárnatého v Číne by mali byť vytvorenie bezpečného, účinného, čistého a trvalo udržateľného systému záruk, ďalej predlžovať priemyselný reťazec, realizovať vysokú koncentráciu priemyslu a plne zohrávať konkurenčnú výhodu rozsahu ,


Ak chcete zlepšiť koncentráciu priemyslu, zrýchlite na mieru. Výrobné podniky na báze chloridu bárnatého by mali čo najskôr vytvoriť výhodu veľkosti, v súlade s charakteristikami zdrojov a rozloženia trhu a stupňa priemyselného významu, prijímať silné aliancie, fúzie a akvizície atď., Vytváranie medziregionálnych, trans-vlastníctvo, medziodvetvové a dokonca aj nadnárodné operácie na integráciu veľkých alebo veľkých skupín podnikov s cieľom optimalizovať prideľovanie zdrojov, zlepšiť koncentráciu priemyslu, Zvýšiť konkurencieschopnosť na medzinárodnom trhu.


Po druhé, mali by sme zlepšiť obsah technológie a podporiť priemyselnú modernizáciu. Výroba chloridu bárnatého by mala aktívne posilňovať nové technológie, nové technológie, nové metódy, nové zariadenia s cieľom zlepšiť kvalitu výrobkov. Úspora energie, reforma a inovácia technológií, aktualizácia zariadení a venovať pozornosť zavedeniu high-tech trávenie a vstrebávanie, a snažiť sa zlepšiť úroveň vybavenia, aby čínske produkty chloridu bárnatého na mechanizáciu, kontinuálne, automatizácie, funkčné, profesionálny, moderný smer vývoja.


Po tretie, zlepšiť zdokonaľovanie vývoja inovatívneho úsilia. Rozvíjať sa v smere zdokonaľovania. Rozbaľte rozsah aplikácie chloridu bárnatého, rozbaľte pole aplikácie. V súčasnej dobe je kvalita výrobkov v Číne a medzinárodné náprotivky, stále existuje určitá medzera. Preto by sme mali posilniť spoločný vedecký výskum a vývoj medzi podnikmi a vytvoriť spoločné vedecké a technologické úspechy. Urýchliť zdokonalenie produktov chloridu bárnatého, zlepšiť obsah technológie, zlepšiť kvalitu výrobkov, kvalitu a pridanú hodnotu s cieľom lepšie uspokojiť súčasné a potenciálne potreby používateľov.


Štyri, zlepšiť spoločenský pocit sociálnej zodpovednosti, posilniť ekologickú výstavbu a ochranu životného prostredia, vykonávanie čistejšej výroby. Mali by sme dôrazne rozvíjať a propagovať čistú výrobnú technológiu chloridu bárnatého, posilňovať ekologickú konštrukciu a ochranu životného prostredia a reformovať proces smerom k uzavretom obehovom systéme. Od lineárneho modelu "zdroj-produkt-odpad" až po cyklus modelu "zdroj-produkt-odpady-obnoviteľné zdroje" s minimálnymi spotrebiteľmi zdrojov a environmentálnymi nákladmi na dosiahnutie udržateľného hospodárskeho a sociálneho rozvoja.

2013060910121991.jpg